• Русский
  • Українська
  • English
  01 Грудня 2016        1051         Коментарі Вимкнено до Ласкаво просимо до спільноти критичних мислителів!

Ласкаво просимо до спільноти критичних мислителів!

Вітаю!
Дякую, що завітали на сайт спільноти критичних мислителів!

Перш ніж ми познайомимося, пару слів про цю майданчику і навіщо вам потрібно критичне мислення.

Всі ми думаємо, що приймаємо рішення природно. Але як часто виявляється, наше мислення необ’єктивне, спотворене, поверхневе, а часто явно упереджене. Ми рідко замислюємося про те, що все, чого досягли в своєму житті, залежить від якості нашого мислення, яке явно страждає від якості нашого нинішнього освіти.

Що може допомогти вам поліпшити мислення і навіщо?

Напевно, в першу чергу, це особиста відповідальність перед самим собою за свій розвиток. Хіба винні батьки, школа, ВНЗ, що ви самі не проявили ініціативу і не поставили собі за мету навчитися ефективно знаходити відповіді на питання, які ставить перед нами життя? Хіба погано ставити під сумнів авторитет інших людей, з якими ви погано знайомі або їм не довіряєте? Хіба не хочете стати більш самостійними і незалежними, і почати мислити ясно, чітко і неупереджено? Навчитися “бачити ліс серед дерев” або усвідомлювати, що вами намагаються маніпулювати?

Добре! Але чому саме критичне мислення? Чому не системне або інтуїтивне або ще якесь там мислення?

Напевно, ви вже чули про 4 Cs або “Four Cs”, де однією з чотирьох “C” якраз і є Critical Thinking або критичне мислення. А в 2016 році, на 46-му Всесвітньому економічному форумі в Давосі, були озвучені Топ 10 навичок, які будуть затребувані в найближчому майбутньому. І, як ви бачите, критичне мислення знаходиться в Топі найнеобхідніших навичок. У вас поки ще є час розвинути ваші інтелектуальні властивості!

Для вас цей сайт може стати провідником в цей дивовижний світ, про який ви навіть не підозрюєте, але тільки якщо ви самі до цього будете прагнути. Ми допоможемо вам розібратися в цьому складному питанні і розвинути ваші інтелектуальні властивості. Безумовно в мережі є й інші ресурси, присвячені критичному мисленню. Тільки одні з них іноземною мовою, а інші викладають предмет сухою академічною мовою. На нашому сайті ми підібрали перекладної матеріал таким чином, щоб не втрачаючи суті питання допомогти вам розібратися в цій складній темі. І тому ми його назвали “Критичне мислення. Просто про складне “.
А ще, серед учасників нашої спільноти є відомі фахівці з критичного мислення, які готові поділитися з вами своїми знаннями і дати корисні поради. А ще є вбудований глосарій (понад 200 статей) критичного мислення, який “нальоту підхоплює” специфічну термінологію і допомагає вивчати предмет або ж розміщувати свої замітки на тему критичного мислення. На сайті постійно публікуються свіжі матеріали з критичного мислення та супутнім темам.

Що дає навик критичного мислення людини, яка щодня застосовує його принцип в повсякденному житті?
  • Така людина сприймає навколишній світ більш ясно і точно.
  • Він ефективно збирає та інтерпретує релевантну інформацію по його цікавлять.
    Він вміє добре аналізувати вихідну інформацію і робити неупереджені висновки.
  • Успішно взаємодіє з іншими людьми в рішення проблем.
  • Добре і переконливо для інших аргументує свої висновки і рішення.

Люди не народжуються з навичками критичного мислення. Цьому можна і потрібно вчитися. Це навички які можна освоїти і посилити ввівши їх в повсякденне звичку. Як тільки ви розвинете у себе навички критичного мислення, вони зроблять вас впевненіше, сильніше, ефективніше. Вони забезпечать вас захисним механізмом від ідеологічних, політичних і економічних махінацій. Як? Ви дізнаєтеся про це на сторінках нашого співтовариства.

Якщо ви хочете змінити своє мислення, а значить і змінити своє життя, то приєднуйтеся до нашої спільноти критичних мислителів!

Вхід в співтовариство
Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Генерація паролю
Хто зараз на сайті:

Користувачі не знайдені