• Русский
  • Українська
  • English
  Новини        07 Грудня 2016        366         0

Сайт спільноти став доступний для широкого загалу

Сайт спільноти критичних мислителів перейшов із закритого тестового режиму в загальнодоступний стан. Якщо ми щось не помітили або випустили в технічній реалізації проекту, то не соромтесь і прямо пишіть нам про це.

Це був довгий шлях, довжиною майже рік, від ідеї створення до поточного моменту. Були моменти, коли з’являлось бажання закрити проект і не показувати його широкому загалу. Але завдяки допомозі і підтримці моїх друзів: Юрію Белотіцкому, Марку Шульге, Світлані Кутузової в реалізації технічних питань ідеї створення спільноти, сайт став доступним для широкого загалу.

Окрема подяка Євгену Волкову, який заразив мене своїм ентузіазмом і зацікавив принципами критичного мислення! Євген активно допомагав і допомагає в перекладі матеріалів з англійської мови та консультує з цієї непростої для розуміння тематики.

Запрошую до співпраці професіоналів та ентузіастів , які зацікавлені в просуванні практики критичного мислення в наше життя і вірять, що вона може зробити світ кращим, розумнішим, цікавішим й ефективнішим!

На даному етапі сайту потрібна допомога в перекладі матеріалів з критичного мислення з англійської мови на російську та українську мови.  Також будемо вдячні за надання зворотнього зв’язку щодо матеріалів, яких ви потребуєте в першу чергу для розуміння концепції критичного мислення. Ваші побажання щодо розвитку спільноти допоможуть зробити нашу взаємодію більш ефективною.

Дуже розраховую на вашу підтримку!

З повагою, Ігор Хайдакін

0

Автор публікації

Офлайн 1 рік

Игорь Хайдакин

1 535
Коментарі: 0Публікації: 200Реєстрація: 19-02-2016

Залишити відповідь

Хто зараз на сайті:

Користувачі не знайдені